Menu

Darkest Dungeon Pobierz

_fan_made__darkest_dungeon_movie_poster_by_generalorder4-d9j4s1v

Darkest Dungeon Pobierz PL

„Darkest Dungeon” stanowi wyjątkową grę typu cRPG. Jest to mroczne fantasy stworzone przez studio Red Hook. Akcja toczy się w świecie, który przypomina średniowiecze na ziemi. Kampania rozgrywa się przede wszystkim w ruinach starej twierdzy i zlokalizowanym pod nią systemem lochów. Za sprawą głupoty ostatniego pana tych terenów, władzę nad nimi przejęły mroczne siły. W trakcie gry odkryjemy przeszłość całego rodu i prawdę na temat tego zła, które nawiedziło ten świat. Głównym zadaniem graczy w „Darkest Dungeon” jest eksplorowanie przepełnionych pułapkami i potworami podziemi.
Organizowane wyprawy nie są jednak standardowe dla gatunku RPG, ponieważ o powodzeniu naszej misji decyduje nie nasz ekwipaż, a nasz stan emocjonalny. Gra posiada system rozrywki symulujący psychikę bohatera. Członkowie drużyny nie są niezłomnymi ludźmi ze stali i targają nimi fobie oraz lęki. Doświadczenia, które przebyli, wywierają wpływ na ich stan emocjonalny, więc muszą sobie radzić ze strachem oraz ze stresem w trakcie rozgrywki. Każdy członek drużyny ma własną psychikę, a więc inaczej reagować będzie on na różne bodźce. Dla przykładu, trafienie na zwłoki wywoła strach u włóczykija, ale wzmoże wolę u krzyżowca.

1 2 33Powodzenie w grze wymaga ciągłego pilnowania kondycji swojej drużyny, ponieważ inaczej jej członkowie mogą popaść w paranoję,  a nawet oszaleć. Owa psychiczna kondycja nie pozostaje także bez wpływu relacje, które panują wewnątrz drużyny. Gra w „Darkest Dungeon” ma charakter turowy, dlatego też każdy ruch w grze należy dokładnie przemyśleć pod względem strategicznym. Trzeba także zwrócić uwagę na to, że śmierci w grze są ostateczne. Dlatego najważniejsze jest właściwe dobranie sobie formacji. Gra łączy klasyczną taktykę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Zachowaniu odpowiedniej kondycji psychicznej bohaterów służy pobliskie miasto, w którym postacie mogą rozładować swoje napięcie. Zgromadzone środki można zainwestować w jego rozwój, przez co otwierają się przed nami nowe sklepy i tak dalej. Swoją premierę gra będzie miała 19 stycznia. Pobierz „Darkest Dungeon” z portalu chomikuj oraz crack, gdy tylko się pojawi.

Instalator gry Darkest Dungeon

Wymagania gry Darkest Dungeon na PC:

Rekomendowane: Dual Core 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 900 MB HDD, Windows 7

Minimalne: Dual Core 2.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 900 MB HDD, Windows 7

Darkest Dungeon Pobierz

Plik jest instalatorem gry, po włączeniu pobierze on całą zawartość uploadu z serwera i rozpoczenie intalację.

Nazwa pliku: Darkest Dungeon Setup
Rozmiar: 9.28 MB
Typ pliku: .exe
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage

Darkest Dungeon Pobierz

No comments

Dodaj komentarz