Menu

Doom 4 Pobierz

Doom 4 Pobierz PL

Doom 4 Pobierz chomikuj

Nazwa „Doom” znaczy bardzo wiele dla ogromnej liczby graczy. Dla wielu, była to ich pierwsza przygoda z grami typu first person shooter, z broniami, przerażającymi wrogami i ciekawymi otoczeniami i dużą ilością gore’u. Innym z kolei otworzyło to bramy do wrażeń związanych z rozgrywką player versus player. Nowa odsłona „Dooma” jest jednakże czymś fascynującym bez względu na to czy grało się w oryginał, czy też nie. Nowy „Doom” jest równie ostry, szybki i inteligentny jak jego poprzednicy. Oprócz wersji klasycznej, będzie dostępna także niezwykle bogata wersja kolekcjonerska.

Zarówno jedną jak i drugą można już zamawiać w preorderze. Bez względu na to, na którą się zdecydujesz, otrzymasz Demon Mulitpack absolutnie za darmo. Doom 4 Pobierz na końcu strony. Zawiera on wiele ciekawych bonusów, dlatego też naprawdę warto rozważyć preorder, jeżeli tak czy inaczej zamierzamy za grę zapłacić. Najnowszy „Doom” to najprawdziwszy i najlepszy karnawał przemocy. To wściekła gra, w której ciągle jesteś w ruchu – od Marsa po Piekło, gdzie się nie ruszysz, tam ciągle to samo: rozwalasz demony. „Doom” nie pozwala ci się regenerować w bezruchu tak, jak w „Call of Duty”. Tutaj musisz się bardziej wysilić i ciągle być w akcji, bo to właśnie rozwalanie demonów daje ci dodatkowe health packi czy armor. Do tego zadania przyda ci się uwielbiany przez graczy Super Shotgun, który w tej odsłonie czyni wielki powrót wraz z wyrzutnią rakiet i plazmową strzelbą, które budzą nostalgię, a po drugie rozwalają wrogów wręcz wyśmienicie.

45881_07_doom-4-screenshots-released-4k-resolution canned-DOOM-4-screenshot-1 canned-DOOM-4-screenshot-8Będzie także wiele nowych broni, co starym zagorzałym i tkwiącym w przeszłości fanom niekoniecznie musi się spodobać. Warto je jednakże pokochać i włączyć do swojego arsenału, bo pozytywnie odbije się to na przebiegu naszej rozgrywki. Kultowa gra wraca doi życia już w maju tego roku. Kazała fanom bardzo długo na siebie czekać, ale ci, którzy mieli okazję ją przetestować zgodnie stwierdzają, że było warto. Tak więc czekajmy, nie zostało przecież dużo czasu. Już wkrótce nowy „Doom” znajdzie się w twoich rękach. Na nas Doom 4 Pobierz pełną wersję z naszej strony.

Instalator gry Doom 4

Doom 4 pobierz Doom 4 chomikuj Doom 4 download Doom 4 torrent

Wymagania gry Doom 4 na PC:

Rekomendowane: Intel Core i7 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB Geforce GTX 780/Radeon R9 280 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7/8.1 64-bit

Minimalne: Intel Core i5 3.3 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB Geforce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7/8.1 64-bi

Doom 4 Pobierz

Plik jest instalatorem gry, po włączeniu pobierze on całą zawartość uploadu z serwera i rozpoczenie intalację.

Nazwa pliku: Doom 4 Setup
Rozmiar: 9.28 MB
Typ pliku: .exe
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage

Doom 4 Pobierz

No comments

Dodaj komentarz