Menu

Grand Theft Auto V Pobierz

logo Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V Pobierz Pełna Wersja PL

Kolejna odsłona znakomitej gry, która od przynajmniej kilku dekad podbija serca miłośników rozrabiania, a wśród polityków i prawników wywołuje raz po raz konsternację. To gra, której nie kupimy w każdym kraju, a już na pewno przy jej zakupie będziemy musieli okazać sprzedawcy dowód osobisty lub nasze konto do internetowych zakupów będzie musiało mieć potwierdzoną pełnoletniość.
Pobierz GTA 5 i ciesz się kolejną nieprawdopodobnie ciekawą częścią przygód w wirtualnym mieście, które rzec można należy jedynie do Ciebie. Możesz z nim zrobić cokolwiek zechcesz – zniszczyć je lub rozwinąć w nim niesamowicie dobrze prosperujący biznes. Crack może okazać się przydatny w przypadku niektórych wersji. GTA chomikuj to doskonały sposób na szybkie uzyskanie tej gry dla siebie i rozpoczęcie przygody z nią jeszcze dziś. Torrent polecamy osobom nieco bardziej cierpliwym, którym nie spieszy się aż tak bardzo. Torrenty jednak w przeciwieństwie do chomikuj nie wymagają od nas żadnego wkładu finansowego, by pobrać swoją ulubioną grę.

Instalator gry Grand Theft Auto V

Screeny z gry Grand Theft Auto V

gta5_screeshot_1 actual_1364388007 RSG_GTAV_Screenshot_030

Wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz lub lepszy
  • Karta Graficzna: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB lub lepsza
  • DirectX: wersja 10.0
  • RAM: 4 GB pamięci RAM
  • Miejsce na Dysku: 65GB
  • System operacyjny: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card rekomendowana dla systemu Vista)

 Grand Theft Auto V Pobierz

Plik jest instalatorem gry, po włączeniu pobierze on całą zawartość uploadu z serwera i rozpoczenie intalację.

Nazwa pliku: Grand Theft Auto V Setup
Rozmiar: 9.28 MB
Typ pliku: .exe
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage

Grand Theft Auto V pobierz

No comments

Dodaj komentarz