Antihero Torrenty

Sierpień 2, 2017

Antihero Torrenty

Na końcu tego artykułu znajdziesz Antihero torrenty pobierz. Antihero to wyciągnięta na PC turowa strategia oprawiona w warunkach epoki wiktoriańskiej. Produkcję opracował Tim Conkling. Gra dostarcza nas do mało karykaturalnej wersji brytyjskiego miasta z epoki wiktoriańskiej, wzorowanego na obrazach z powieści Karola Dickensa. Wizja miejscowości nie jest więc optymistyczna, a zarazem wszelki ten wieczór, korupcja, śmieć i troska potraktowane pozostały z miękkim przymrużeniem oka. Zajmujemy się w przewodnika niewielkiej gildii złodziei także znanym działaniem jest inspirowanie tej struktur i cieszenie swojego skarbca złotem. Autorzy zadbali o wyjątkową samodzielność w zestawie rodzajów tworzenia przestępczego imperium.
Instalator gry Antihero
Antihero torrenty
Możemy objawić się ostrożnością oraz opuszczać stosowania przemocy, zamiast niej znajomym ważnym orężem czyniąc szantaż oraz sposób. Dopuszczalne istnieje te zmienienie instytucji w organizację zabójców, co kupi permanentnie eliminować rywali. Znaczącą kwestię odgrywają mechanizmy rozszerzania strefy wpływów gangu. W współczesnym motywie gracze werbują bezdomne dzieci, układają na agentów, i wtedy kierują żeruje na pozycje, takie jak napady, rozboje czy płatne morderstwa. Aby odnieść sukces, wymagamy również infiltrować załogi banków, fabryk również nowych ważnych instytucji. Artyści nie zapomnieli tak także o projektu dobrym, wymagającym zbilansowania dochodów z wkładami na przebieg gildii, takimi jak przebiegania nad innowacyjnymi metodami czy wykonywanie przydatnych budynków. Obok obszernej kampanii fabularnej, Antihero oferuje oraz sposób multiplayer. Poza pecetami gra zaprezentowała się jeszcze na wyposażenia przenośne oraz gwarantuje wspólną zabawę posiadaczom innych platform.
Wymagania gry Antihero PC:

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 7700HQ
Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM
Wyświetlacz: 17.3″” (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840×2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3″” (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920×1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3″” (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920×1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync
Magazyn danych: SSD – 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0)

Antihero Torrenty Pobierz

Nazwa pliku: Antihero torrenty
Typ pliku: .torrent
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage

Antihero[PL] [crack].torrent Pobierz

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *