Dark Souls 3 Pobierz

Styczeń 18, 2016

Dark Souls 3 Pobierz Pełna Wersja PL

Na końcu jest link do Dark Souls 3 Pobierz torrent. „Dark Souls” to jedna z najpopularniejszych japońskich serii na Zachodzie. Jeżeli chodzi o najnowszą i najprawdopodobniej ostatnią odsłonę serii, „Dark Souls III”, to już sama warstwa wizualna robi wrażenie i zdolna jest przekonać niechętnych nawet do zakupienia konsoli pod tę grę. Odpowiedzialny za grę Miyazaki obiecuje, że będzie ona bardziej płynna oraz intuicyjna od pozostałych części gry. Może i „Bloodborne” pozostaje szybszą grą, ale to w Dark Souls masz możliwość strzelania z łuku jak Legolas. Albo używania podwójnego bułata, którym można zabić kilku wrogów naraz. Jako podstawowa funkcja obrony powraca tarcza po tym, jak została raczej porzucona w „Bloodborne”.
Całościowo tryb walki wydaje się być o wiele bardziej płynny, co pozwala graczowi wziąć na swoje barki całą grupę wrogów i łatwiej, szybciej się ich pozbyć, przeskakując płynnie pomiędzy poszczególnymi celami, zanim potnie je na kawałki. A biorąc pod uwagę bossów zaprezentowanych na E3, ta płynność naprawdę się przyda. Jest to boss zdecydowanie specyficzny – ruchy i ataki zdają się być nieobliczalne i nieskoordynowane – wszystko po to, aby skonfundować gracza i utrudnić mu ofensywę. W „Dark Souls III” twórcy z designem postaci pragną przejść na jeszcze wyższy poziom. Biorąc pod uwagę to, co przedstawiono na E3, można stwierdzić, że twórcy gry osiągnęli w tym zakresie sukces. Estetyka postaci naprawdę powala na kolana i design postaci jest naprawdę, mówiąc krótko, zadziwiający i rewelacyjny. Jeżeli wszystkie inne postacie są takie, jak te zaprezentowane na E3, to chapeau bas. Twórcy zrobili naprawdę dobrą robotę, adaptując tropy z fantastyki do świata tejże mrocznej gry. „Dark Souls III” nie jest co prawda rewolucyjne i seria raczej nie potrzebuje nowej odsłony co rok lub dwa, ale z szybszym tempem, większym komfortem gry i wspaniałym designem wizualnym może stać się najpopularniejszą ze wszystkich dotychczasowo powstałych części. Jesteś zainteresowany serią bądź jej najnowszą odsłoną? W takim razie koniecznie pobierz grę i spolszczenie z portalu chomikuj. Na pewno nie pożałujesz i będziesz cieszył się z rozgrywki.
Instalator gry Dark Souls 3
Screeny z gry Dark Souls 3
Rekomendowane: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit;  Intel Core i7-2600 3.4 GHz/AMD FX 8150 3.6 GHz, karta grafiki 1 GB RAM GeForce GTX 750/Radeon HD 7850 lub lepsza, 50 GB HDD.
Minimalne: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit ; Intel Core i3 2100 3.1 GHz/AMD A8 3870 3.6 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 465/Radeon HD 6870 lub lepsza, 50 GB HDD.

Dark Souls 3 Pobierz

Nazwa pliku: Dark Souls 3 torrenty
Typ pliku: .torrent
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage

Dark Souls 3 [PL] [crack].torrent Pobierz

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *