Darkest Dungeon Pobierz

Styczeń 19, 2016

Darkest Dungeon Pobierz PL

Na końcu opisu jest link do Darkest Dungeon Pobierz. „Darkest Dungeon” stanowi wyjątkową grę typu cRPG. Jest to mroczne fantasy stworzone przez studio Red Hook. Akcja toczy się w świecie, który przypomina średniowiecze na ziemi. Kampania rozgrywa się przede wszystkim w ruinach starej twierdzy i zlokalizowanym pod nią systemem lochów. Za sprawą głupoty ostatniego pana tych terenów, władzę nad nimi przejęły mroczne siły. W trakcie gry odkryjemy przeszłość całego rodu i prawdę na temat tego zła, które nawiedziło ten świat. Głównym zadaniem graczy w „Darkest Dungeon” jest eksplorowanie przepełnionych pułapkami i potworami podziemi.
Organizowane wyprawy nie są jednak standardowe dla gatunku RPG, ponieważ o powodzeniu naszej misji decyduje nie nasz ekwipaż, a nasz stan emocjonalny. Gra posiada system rozrywki symulujący psychikę bohatera. Członkowie drużyny nie są niezłomnymi ludźmi ze stali i targają nimi fobie oraz lęki. Doświadczenia, które przebyli, wywierają wpływ na ich stan emocjonalny, więc muszą sobie radzić ze strachem oraz ze stresem w trakcie rozgrywki. Każdy członek drużyny ma własną psychikę, a więc inaczej reagować będzie on na różne bodźce. Dla przykładu, trafienie na zwłoki wywoła strach u włóczykija, ale wzmoże wolę u krzyżowca.

  33Powodzenie w grze wymaga ciągłego pilnowania kondycji swojej drużyny, ponieważ inaczej jej członkowie mogą popaść w paranoję,  a nawet oszaleć. Owa psychiczna kondycja nie pozostaje także bez wpływu relacje, które panują wewnątrz drużyny. Gra w „Darkest Dungeon” ma charakter turowy, dlatego też każdy ruch w grze należy dokładnie przemyśleć pod względem strategicznym. Trzeba także zwrócić uwagę na to, że śmierci w grze są ostateczne. Dlatego najważniejsze jest właściwe dobranie sobie formacji. Gra łączy klasyczną taktykę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Zachowaniu odpowiedniej kondycji psychicznej bohaterów służy pobliskie miasto, w którym postacie mogą rozładować swoje napięcie. Zgromadzone środki można zainwestować w jego rozwój, przez co otwierają się przed nami nowe sklepy i tak dalej. Swoją premierę gra będzie miała 19 stycznia. Pobierz „Darkest Dungeon” z portalu chomikuj oraz crack, gdy tylko się pojawi.

Instalator gry Darkest Dungeon

Wymagania gry Darkest Dungeon na PC:

Rekomendowane: Dual Core 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 900 MB HDD, Windows 7

Minimalne: Dual Core 2.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 900 MB HDD, Windows

Darkest Dungeon Pobierz

Nazwa pliku: Darkest Dungeon torrenty
Typ pliku: .torrent
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage


Darkest Dungeon [PL] [crack].torrent Pobierz

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *