Grand Theft Auto V Pobierz

Grudzień 5, 2015

Grand Theft Auto V Pobierz Pełna Wersja PL

Na końcu link do Grand Theft Auto V pobierz. Kolejna odsłona znakomitej gry, która od przynajmniej kilku dekad podbija serca miłośników rozrabiania, a wśród polityków i prawników wywołuje raz po raz konsternację. To gra, której nie kupimy w każdym kraju, a już na pewno przy jej zakupie będziemy musieli okazać sprzedawcy dowód osobisty lub nasze konto do internetowych zakupów będzie musiało mieć potwierdzoną pełnoletniość.
Instalator gry Grand Theft Auto V. Pobierz GTA 5 i ciesz się kolejną nieprawdopodobnie ciekawą częścią przygód w wirtualnym mieście, które rzec można należy jedynie do Ciebie. Możesz z nim zrobić cokolwiek zechcesz – zniszczyć je lub rozwinąć w nim niesamowicie dobrze prosperujący biznes. Crack może okazać się przydatny w przypadku niektórych wersji. GTA chomikuj to doskonały sposób na szybkie uzyskanie tej gry dla siebie i rozpoczęcie przygody z nią jeszcze dziś. Torrent polecamy osobom nieco bardziej cierpliwym, którym nie spieszy się aż tak bardzo. Torrenty jednak w przeciwieństwie do chomikuj nie wymagają od nas żadnego wkładu finansowego, by pobrać swoją ulubioną grę.

Wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz lub lepszy
  • Karta Graficzna: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB lub lepsza
  • DirectX: wersja 10.0
  • RAM: 4 GB pamięci RAM
  • Miejsce na Dysku: 65GB
  • System operacyjny: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card rekomendowana dla systemu Vista)

 Grand Theft Auto V Pobierz

Nazwa pliku: Grand Theft Auto V torrenty
Typ pliku: .torrent
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage


Grand Theft Auto V [PL] [crack].torrent Pobierz

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *