Layers of Fear Pobierz PL

Luty 22, 2016

Layers of Fear Pobierz PL

Na końcu znajdziesz Layers of Fear pobierz. Inspirowana XIX-wiecznym malarstwem i formą pierwszoosobowa gra przygodowa, dokonana w umowy horroru psychologicznego. Za jej powstawanie odpowiada krakowskie studio Bloober Team, dane z takich tytułów, jak BRAWL czy serie A-Men i Music Master: Chopin. Akcja gry osadzona stała w ciemnej rezydencji, oraz my zabieramy się w formę niezrównoważonego psychicznie malarza, pragnącego za każdą cenę dokończyć dzieło własnego działania. Rozgrywka wytwarza się do eksploracji kolejnych lokacji w dążeniu źródeł szaleństwa bohatera i narzędzi przydatnych do wykonania obrazu. Podczas zabawy jesteśmy rozmaitych wizji i środków, zrodzonych w charakterze naszego protagonisty, jakie w sporym stopniu utrudniają nam wykonanie zadania.

Całość przesycona jest złą, psychodeliczną treścią i okraszona klimatyczną oprawą audiowizualną, potęgującą wrażenie szaleństwa. Layers of Fear to pierwszoosobowy horror zaprojektowany przez krakowski zespół Bloober Team (wielki z takich modeli jako A-Men 2 i BRAWL) z dbają o PC Windows. Produkcja zderza ze sobą tematykę szaleństwa oraz malarstwa, tworząc psychodeliczne, przepełnione ciężkim klimatem doświadczenie. Twórcy łączą zabiegi typowe dla klasycznych, filmowych przedstawicieli modelu z rozwiązaniami przywodzącymi na zasadę serię Amnesia. W zabawie zajmujemy się w forma malarza spędzającego w XIX wieku oraz wymagającego zrealizować swoje prawdziwe dzieło. Bohater boryka się aczkolwiek z punktami psychicznymi, przez co chodzenie jego posiadłości – w planie znalezienia właściwych momentów pozwalających stworzyć malarskie magnum opus – szybko zatrzymuje się chaotyczną i oryginalną podróżą przez umysł artysty, podczas której korzystamy historię protagonisty, jego rodziny, i ponadto zgłębiamy szczegóły wydarzeń będących mieszkanie w historii. Sprawa nie stanowi więc liniowa, zaś przekonanie o jej rozwoju wydaje nam obserwacja będących na gruncie domu zjawisk, lektura porozrzucanych po rezydencji uwag czy słuchanie wspomnień bohatera.

Instalator gry Layers of Fear

Wymagania gry Layers of Fear na PC:

Rekomendowane: Intel Core i5 3470 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce 660 Ti lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7

Minimalne: Intel Core 2 Quad Q8400 2.66 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 550 Ti lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7

Layers of Fear Pobierz

Nazwa pliku: Layers of Fear torrenty
Typ pliku: .torrent
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage


Layers of Fear [PL] [crack].torrent Pobierz

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *