Wiedźmin 3 Krew i Wino Pobierz

Styczeń 18, 2016

Wiedźmin 3 Krew i Wino Pobierz Pełna Wersja PL

Na końcu znajdziesz link do Wiedźmin 3 Krew i Wino Pobierz. Niedawno deweloper z CD Projekt Red powiedział, że „Wiedźmin 3: Krew i Wino” pod pewnymi względami będzie lepszy od podstawowej wersji gry. Teraz polskie studio zapewniło kontekst i klaryfikację odnośnie tego komentarza. Michał Płatkow-Gilewski ze studia CD Projekt Red objaśnia, że będzie nie tyle lepsza, co bardziej wysublimowana i dopracowana.
„Krew i wino stanowi sumę naszych doświadczeń, jeżeli chodzi o pracę nad Wild Hunt, więc jest o wiele bardziej dopracowana pod wieloma względami, ale niekoniecznie lepsza per se” – mówi Gilewski. Mówi także, że gracze mogą się spodziewać nowych questów, potworów i lokalizacji w dodatku „Krew i Wino”. Zwraca także uwagę, że nowa lokalizacja wewnątrz gry, Toussaint, może rywalizować pod względem wielkości z tymi z podstawy gry. Ale nie daje się wciągnąć w debatę odnośnie tego, co jest rzekomo „lepsze”. Studio CD Projekt wcześniej stwierdziło, że dwa dodatki do Wiedźmina 3, wielkością sumują się prawie że do rozmiaru Wiedźmina 2. „Krew i Wino” ma oferować ponad dwadzieścia godzin rozgrywki, czyli daje dwa razy tyle, ile oferował październikowy dodatek „Serca z Kamienia.” Pierwotnie rozszerzenie miało ukazać się w pierwszych trzech miesiącach 2016 roku, lecz przesunięto orientacyjny termin na pierwszą połowę roku.

  107574529Pierwsze obrazy z gry wypuszczono w grudniu i pokazują one nieskalany wojną region Toussaint. CD Projekt nie zdradza jeszcze konkretów, mówiąc tylko ogólnie, że nowe rozszerzenie zabierze Geralta do miejsc nieskażonych wojną, gdzie beztroska atmosfera i rycerskie zwyczaje kryją pradawny krwawy sekret. Dodatek będzie także zawierał nowe akcesoria dla Geralta oraz nowych wrogów i nowe postaci w ogóle. „Wiedźmin „ zdobył bardzo wiele nagród i nominacji, w tym za grę roku. Jest to chyba najlepszy ostatnimi laty polski towar eksportowy, nie tylko w kategorii gier, ale mediów w ogóle. Pozostaje jedynie cieszyć się z tak ogromnego sukcesu serii i oczywiście grać, grać i jeszcze raz grać. Jeżeli interesuje cię najnowszy dodatek do „Wiedźmina”, to po premierze pobierz go z portalu chomikuj. Jeżeli wybierzesz polską wersję, spolszczenie nie będzie ci potrzebne. Nie czekaj, bo jest to gra, w którą musi zagrać naprawdę każdy.

Instalator gry Wiedźmin 3 Krew i Wino DLC

  Wiedźmin 3 Krew i Wino pobierz Wiedźmin 3 Krew i Wino torrent

Wiedźmin 3 Krew i Wino Pobierz

Plik jest instalatorem gry, po włączeniu pobierze on całą zawartość uploadu z serwera i rozpoczenie intalację.
Rekomendowane: Windows 7/8/8.1 64-bit, Intel Core i7-3770 3.4 GHz AMD FX-8350 4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770 4 GB Radeon R9 290 lub lepsza, 40 GB HDD.
Minimalne: Windows 7/8/8.1 64-bit, Intel Core i5-2500K 3.3 GHz AMD Phenom II X4 940 3.7 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 Radeon HD 7870 lub lepsza, 40 GB HDD.
Nazwa pliku: Wiedźmin 3 Krew i Wino torrenty
Typ pliku: .torrent
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage

Wiedźmin 3 Krew i Wino Cry [PL] [crack].torrent Pobierz

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *