American Truck Simulator Pobierz

Luty 5, 2016

 

American Truck Simulator Pobierz PL

Na końcu znajdziesz link American Truck Simulator Pobierz.To druga część o tej tematyce napisana przez czeskie studio SCS Software. O której tematyce? Po nazwie szybko się domyślić, iż zabiega o jazdę ciężarówką. SCS Studio zdążyło już dać takie tytuły, jak „Euro Truck” oraz „18 Wheels od Steel,” w ruchu z czym z wszelką gwarancją także z absolutnym spokojem można zobaczyć, iż marka jest obecnie w owym materiale duże doświadczenie.
Czym ukazuje się najnowsza, nadchodząca wkrótce odsłona symulatora prowadzenia ciężarówek? W rozgrywce tej siadamy za sterami amerykańskiej ciężarówki i idziemy Amerykę Północną mając o owym, żeby koncentrować się nie ale na dobrych wyglądach, a zarówno na dowiezieniu towaru. Twórcy dołożyli wiele starań, aby dobrze odwzorować mapy, dzięki czemu potrafimy podnosić się po najważniejszych arteriach Kalifornii (kolejne etapy tworzą być sukcesywnie zwiększane w organizacji DLC). Działa z SCS Software pomaga nam przejście tradycyjnej ścieżki kariery kierowcy – od pracowania dla gościa nowego, do uzasadnienia swej spółki transportowej, która wykorzystuje dziesiątki ludzi. Samą z najdroższych kwestię wprowadzonych w frajdzie stanowi właśnie dostępna flota osiemnastokołowców. Modele zostały rzecz jasna odtworzone z troską o detale graniczącą bezpośrednio z namaszczeniem.

Co tutaj wiele mówić – Czesi z SCS Studio definitywnie się postarali. Zlokalizujemy w atrakcji łatwiejsze w obszarach Kalifornii modele ciężarówek takie, jak Kenworth czy Peterbilt też masa nowych. „American Truck Simulator” zdecydowanie rozpieszcza pod tymże sensem graczy. Ciekawą informacją w nawiązaniu do większości poprzedniej, czyli „Euro Truck Simulator 2”, są radiowozy patrolujące drogi, i ponadto opcja wybrania sobie miejsca parkingowego naczepy. Dzięki odpowiedniemu silnikowi działa jest estetyczną i dopracowaną oprawę graficzną i poszukuje płynnie, co sprawia przyjemności do walki. Toż świetna oferta dla miłośników ciężarówek. Bardzo dobrze stawia się w współczesną walkę a tak bawi się czas za kółkiem. Gdyby stanowisz nią zajęty, to otrzymaj ją wraz z crackiem z portalu chomikuj i zostań się amerykańskim kierowcą.

Instalator gry American Truck Simulator

Wymagania gry American Truck Simulator na PC:

Rekomendowane: Windows 7, Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza, 2 GB HDD

Minimalne: Windows 7, Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 450, 2 GB HDD

American Truck Simulator Pobierz

Nazwa pliku: American Truck Simulator torrenty
Typ pliku: .torrent
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage


American Truck Simulator [PL] [crack].torrent Pobierz

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *