The Sims 4 Pełna Wersja

Listopad 24, 2015

The Sims 4 Pobierz Pełna Wersja PL

Na końcu link do The Sims 4 pobierz. Najnowsza odsłona jednej z bardziej kultowych gier wszechczasów czyli Sims 4 to jeszcze więcej frajdy i zabawy w tworzenie swojej postaci, jej rozwijanie i oczywiście dbanie o to, by robiła zawrotną karierę, jednocześnie nie zapominając o życiu towarzyskim, które we wszystkich częściach tej niezwykle ciekawej gry pełniło niezwykle istotną rolę. Wiele osób czekając na premierę interesuje się czy znajdzie się w sieci odpowiednie spolszczenie do tej gry.
Instalator gry The Sims 4
Nie da się bowiem ukryć, że znacznie przyjemniej w Simsy gra się w języku polskim, aniżeli angielskim, nawet w sytuacji, kiedy znamy ten język bardzo dobrze. Pobierz więc Sims 4 na swój komputer i przekonaj się samemu jakie nowości na Ciebie czekają. W niektórych przypadkach potrzebny będzie oczywiście dobrej jakości crack, byśmy mogli swobodnie grać w naszą ukochaną grę. Oczywiście zadbajmy o to, by całość pochodziła ze sprawdzonego źródła. Tylko tym sposobem unikniemy częstych wirusów, które niestety znajdują się w crackach do wielu gier. Tu jest inaczej – dostajemy produkt w pełni sprawdzony i przede wszystkim działający.
Wymagania sprzętowe The Sims 4:
Procesor: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ lub odpowiednik (w przypadku komputerów używających wbudowanych układów graficznych gra wymaga procesora 2,0 GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 lub odpowiednika)
Pamieć: Co najmniej 2 GB pamięci RAM
Dysk: Co najmniej 9 GB miejsca na dysku twardym plus co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość zmodyfikowaną i zapisane gry
Grafika: Karta graficzna ze 128 MB pamięci VideoRAM i obsługą funkcji Pixel Shader 3.0. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza

The Sims 4 torrenty Pobierz

Nazwa pliku: The Sims 4 torrenty
Typ pliku: .torrent
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguag

The Sims 4 [PL] [crack].torrent Pobierz

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *