The Sims 4 Spotkajmy się Pobierz

Listopad 30, 2015

The Sims 4 Spotkajmy się Pobierz Wersja PL

Link do The Sims 4 Spotkajmy się Pobierz jest na końcu artykułu. Seria The Sims to chyba jedne z najbardziej legendarnych gier na świecie. Nie ma chyba takiego człowieka, który by o niej nie słyszał. Do tej pory jest to najlepiej sprzedająca się gra na świecie. Pierwsza, kultowa odsłona serii, zadebiutowała w 2000 roku. Aż trudno uwierzyć, że seria ma już piętnaście lat. Mimo to, cały czas miewa się bardzo dobrze i nieustannie się rozwija.

Instalator gry The Sims 4 Spotkajmy się.

Pomijając wszystkie dodatki (a tych było sporo), doczekała się już czwartej wersji. A ta czwarta wersja z kolei doczekała się już drugiego dodatku. A w zasadzie – zaraz się doczeka. Premiera dodatku „Spotkajmy Się” (ang. „Get Together”) zaplanowana jest bowiem na ósmego grudnia bieżącego roku. Dodatek wprowadza przede wszystkim zupełnie nowe otoczenie, stylizowane na europejskie miasto. Nosi ono nazwę „Windenburg”. Głównym zamierzeniem gry będzie zezwalanie na jeszcze bliższe relacje z simami. „Spotkajmy Się” pozwalać będzie na tworzenie grup towarzyskich, a każda z nich będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Jeżeli jesteś zainteresowany tym dodatkiem, to już wkrótce pobierz go oraz spolszczenie z serwisu chomikuj.

U nas możesz również The Sims 4 Pobierz PL.

Wymagania sprzętowe The Sims 4 Spotkajmy się:
Procesor: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ lub odpowiednik (w przypadku komputerów używających wbudowanych układów graficznych gra wymaga procesora 2,0 GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 lub odpowiednika)
Pamieć: Co najmniej 2 GB pamięci RAM
Dysk: Co najmniej 9 GB miejsca na dysku twardym plus co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość zmodyfikowaną i zapisane gry
Grafika: Karta graficzna ze 128 MB pamięci VideoRAM i obsługą funkcji Pixel Shader 3.0. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza

The Sims 4 Spotkajmy się Pobierz

Nazwa pliku: The Sims 4 Spotkajmy się torrenty
Typ pliku: .torrent
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Język: wersja Multilanguage

The Sims 4 Spotkajmy się [PL] [crack].torrent Pobierz

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *